Hacı İsa Mahallesi Adalet Sokak No:6/B Karapınar/KONYA
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Tarım sektöründe öncü şirketimiz kaba yem üretim ve satışı ile uğraşmaktadır. Sektöre yılların verdiği özgüven ile çalışmasına %100 yerli sermayeyle devam eden bir aile şirketidir. Öncelikle yurtiçi ve faaliyetleriyle hızla büyümekte olan şirketimiz Türkiye de kaba yem kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır ve bu konuda devletin tarım kurum ve kuruluşlarıyla bilgi alışverişi yapmaktadır. Çalışma ofisimiz Konya ili Karapınar ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Misyonumuz

En büyük üretim kaynağı olan çiftçilerimizden temin ettiğimiz ürünleri, belgeli ve faturalı bir şekilde değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Türkiye’de Konya ve çevresindeki çiftliklere her zaman iyi ve kaliteli yem temin etmekte ve ticaret ahlakına önem vermektedir. Şirketimizin ürünleri en modern makine ve ekipmanlar ile hazırlanıp, analizlerden geçirildikten sonra üreticilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Amacı tarım sektöründe ileriye dönük yeni ürünler geliştirmek olan şirketimiz bu konuda üreticilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Şirketimizin temel prensibi önce kalite ve güvence olup ülke tarımına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmiştir; edecektir. Şirketimiz, tarım sektöründe en yükseğe ilerleyen ülkemize yem bitkileri hususunda katkıyı vazife bilmektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: